Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/rehberlog/public_html/yemeg.com/includes/class_database.php on line 54
Ne Âlâ Cafe & Restaurant - Cafe & Restaurant Zincirleri - Yemek Mekanları Rehberi
Arama
Bul: Kategori: Yer: İçinde:

Kelimeler

Özel Kategori

İl

Km

Ne Âlâ Cafe & Restaurant

Ne Âlâ Cafe & Restaurant

Ne Âlâ Cafe & Restaurant

  • 0 Stars.

2015 yılında Avrupa Yakası Başakşehir' de hizmete sunulan NE ALA CAFE & RESTAURANT, Türk mutfağının ve Dünya mutfağının seçkin örneklerine ev sahipliği yaparken Doğu ve Batı sentezlerini de harmanlayarak siz değerli misafirlerimizle paylaşmaktadır. Aynı zamanda nargile keyfini bir adım öteye taşımak isteyen siz değerli misafirlerimize, daha önce tatmadığınız aromaları keşfetme fırsatı vermekte ve 55 çeşit nargile tercihi ile sizleri karşılamaktadır.

90 kişilik kapalı, 90 kişilik açık alan beraberinde 30 kişilik V.İ.P. salonu olmak üzere toplam 210 kişilik hizmet alanımız bulunmaktadır.

Değişik lezzetler, sunumlarla görsel şölen ve lezzet şöleni haline gelen menüsünü, lükse ve ayrıcalığa farklı bir soluk getirdiği hizmet anlayışını sizlerle paylaşmayı amaçlamaktadır.

 NE ALA CAFE & RESTAURANT her şart ve koşulda “En Sağlıklı ve Lezzetli Yiyecek - İçecek ile En İyi Hizmet” inancının en güçlü savunucularından olma ilkesiyle başladığı yola ödün vermeden devam edecektir.
Telefon: 0212 485 80 02

Başak Mahallesi, Hürriyet Bulvarı, Kent Neriva Sitesi
No: 121, 1.Etap Başakşehir, İstanbul
İstanbul, İstanbul
İstanbul

Restoran
Hizmet Türü: Cafe & Restaurant


Amazon Türkiye' Açıldı. Üye olan Herkese 40 Euro'luk Alışverişte 10 Euro İndirim Kuponu

Diğer Kategoriler:
 Cafe & Restaurant Zincirleri


loading...
comments powered by Disqus

Gearbest Kupon Kodları

Giriş
Popüler Kategoriler
Son Eklenen Firmalar