Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/rehberlog/public_html/yemeg.com/includes/class_database.php on line 54
Marmaray Hotel Fatih - İstanbul - Otel - Yemek Mekanları Rehberi
Arama
Bul: Kategori: Yer: İçinde:

Kelimeler

Özel Kategori

İl

Km

Marmaray Hotel Fatih - İstanbul

Marmaray Hotel Fatih - İstanbul

Marmaray Hotel Fatih - İstanbul

  • 0 Stars.
Otelimizde istanbul tarihsel perspektif keyfine varacaksınız

Mavi Marmaray Hotel, ücretsiz kablosuz internet erişimine sahip konforlu ve kaliteli konaklama sunuyor. Yenikapı ilçe İstanbul ve nerede en ünlü tarihi ve turistik yerlerinden biri olma bulunan, modern, çağdaş hizmet anlayışı ve Türk misafirperverliği karşılamak nerede yanı sıra yüksek kaliteli otel teknoloji güzel bir şehir, İstanbul'a uygun olmak ile en gelişmiş ve modern sistemler uygulanır. 
çatı restoranında Süper gün batımı ve Maramara Denizi manzaralıdır.

 

 

MARMARAY otele hoşgeldiniz

Marmaray Otel 93 konuk odası vardır. 
Odalar modern ve LCD TV'ler ve klima sistemi, merkezi ısıtma sistemi, tam otomatik direkt telefon, banyo bulunmaktadır. Zevkle döşenmiş odanızda dinlenin ve LCD TV gibi modern olanaklar, tadını çıkarın. 
ücretsiz kablosuz internet erişimini kullanarak e-postalarınızı kontrol edin. Ücretsiz bir açık büfe kahvaltı ile güne başlayın. Otelin restoranında her gün açık olan ve her sabah büyük bir açık büfe kahvaltı servis edilmektedir. Restoran, alakart yemek için gün boyunca açıktır ve Türk ve dünya mutfağının iyi bir seçenek sunuyor. 24 saat oda servisi de condimentum, libero sed Cursus dapibus available.Sed edilir.

  Bizim Servicess

Sen Marmaray Otel ile kalmak takdir edecektir.

Otelin restoranında her gün açık olan ve her sabah büyük bir açık büfe kahvaltı servis edilmektedir. Otel barında ve misafirler için tüm yerel ve egzotik içecekler sunmaktadır.Şehir merkezinin otel kalbidir Yenikapı bulunan otelimiz ...

 

You will enjoy the historical perspective of istanbul in our hotel

Blue Marmaray Hotel is offering comfort and  quality accommodation with free wireless internet. Located in Yenikapi district being one of the most famous historical and touristic places of Istanbul and where modern, contemporary service concept and the Turkish hospitality meet as well as where the most advanced and modern systems with high quality hotel technology being suitable to beautiful city, Istanbul are applied. 
Superb sunset and Maramara Sea views from its roof restaurant.

 

 

Welcome to MARMARAY hotel

Marmaray Hotel has 93 guest rooms. 
Rooms are modern and feature LCD TVs and air-condition system, central heating system full automatic direct dial telephone, bathroom. Relax in your tastefully decorated room and enjoy modern amenities, including LCD TV. .
Check your emails using free wireless internet access. Start each day with a complimentary buffet breakfast. The hotel’s restaurant is open daily and serves a great buffet breakfast each morning. The restaurant is open throughout the day for à la carte dining and offers a good choice of Turkish and international cuisine. 24-hour room service is also available.Sed condimentum, libero sed cursus dapibus.

  Our Servicess

You will appreciate with your stay with the Marmaray Hotel.

The hotel’s restaurant is open daily and serves a great buffet breakfast each morning. Offer hotel bar all the local and exotic drinks to you and to your guests. Our hotel located in Yenikapi which is the heart of the hotels, of the city centre...

 
Telefon: +90-212-458 60 00

Güvenlik Caddesi No: 43, 34130, Yenikapı - İstanbul - Türkiye
İstanbul, İstanbul
İstanbul

Amazon Türkiye' Açıldı. Üye olan Herkese 40 Euro'luk Alışverişte 10 Euro İndirim Kuponu

Diğer Kategoriler:
 Otel


loading...
comments powered by Disqus

Gearbest Kupon Kodları

Giriş
Popüler Kategoriler
Son Eklenen Firmalar